plakat

DNI CZŁUCHOWA JUŻ W NASTĘPNY WEEKEND

Zespół „Enej” będzie muzyczną gwiazdą tegorocznych Dni Człuchowa. Trzydniowe świętowanie rozpoczyna się w piątek 14 czerwca uroczystą sesją Rady Miejskiej, na której zostaną wręczone wyróżnienia "Zasłużony dla miasta Człuchowa".

W programie przewidziano wiele atrakcji. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Całość zainauguruje Super Hero Show, czyli spotkanie dzieci z bajkowymi bohaterami – Super Junakiem i trzymetrowym Bumblebee. To wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 na stadionie OSiR. O godzinie 19.00 rozpoczną się koncerty. Na scenie wystąpią m.in.: Jan Zagorowski, Magic Sound i przyjaciele oraz Joanna Pasternak i Zuzanna Mądrzyk. Koncert zespołu Enej rozpocznie się o godzinie 21.30.

Sobotnie (15.6) świętowanie zorganizowane będzie na plaży miejskiej. O godzinie 9.00 na boiskach do piłki plażowej rozpocznie się Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Plażowej Chłopców „ZSS Sprawni Razem”. O godzinie 10.00 na boisku wielofunkcyjnym ruszy Street Ball Człuchów. Na godzinę 15.00 zaplanowane jest oficjalne otwarcie nowych obiektów na terenie plaży OSiR. O 17.00 w amfiteatrze na plaży rozpoczną się występy artystyczne. Całość zakończy dyskoteka pod chmurką.

Finałem tegorocznych Dni Człuchowa będzie niedzielny koncert chóru Euforia. Artyści wystąpią przed człuchowską publicznością w programie „Tyle słońca w naszym mieście”. Będzie to zbiór piosenek z repertuaru Anny Jantar.

– Tutaj prośba do widzów, którzy przyjdą na ten koncert. Mile jest widziana stylizacja w klimacie lat 60-tych i 70-tych – zachęca Miłosz Gawroński z Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Koncert ten odbędzie się o godzinie 17.00 w MDK.

Wstęp na wszystkie wydarzenia organizowane podczas Dni Miasta w Człuchowie, będzie bezpłatny.

plakat

plakat

plakat

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE