konferencja on line

ZŁOTA GMINA NA 5! DLA CZŁUCHOWA

Człuchowski Ratusz najlepiej obsługuje klientów biznesowych w Polsce. Tak uznali eksperci Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Dzisiaj ogłoszono wyniki ogólnopolskiego rankingu Gmina na 5!. Miasto Człuchów otrzymało w nim najwyższą notę. Podobny wynik uzyskała również Gdynia, przy czym ten samorząd nie otrzymał w tym roku tytułu Złota Gmina na 5!. Kolejne miejsca zajęły: Mielec, Sosnowiec i Kraków.

Ranking opracowywany jest na podstawie corocznych badań prowadzonych przez ekspertów SGH. Wcielają się oni w rolę tajemniczego klienta biznesowego, prowadząc korespondencję w urzędnikami ratusza. Na tej podstawie oceniana jest ich kompetencja i sprawność obsługi. Badanie prowadzone jest także w języku angielskim. Ocenia się też funkcjonalność strony internetowej urzędu.

- Ten tytuł z jednej strony jest ogromnym zaszczytem i utwierdzeniem burmistrza, że ma bardzo dobrą załogę w urzędzie. A z drugiej strony mobilizuje pracowników do jeszcze lepszej pracy – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

W rankingu Gmina na 5! Miasto Człuchów nagradzane jest nieprzerwanie od roku 2016. Najwyższy możliwy do zdobycia tytuł Złota Gmina na 5! jest już szóstym z rzędu. Wyróżnienie ma charakter prestiżowy. Nie wiążą się z nim żadne gratyfikacje finansowe. Ratusz nie ponosi także żadnych kosztów związanych z certyfikacją lub przyznaniem nagrody. Wyniki tegorocznego rankingu zostały ogłoszone podczas telekonferencji transmitowanej z Warszawy. Raport dostępny jest TUTAJ.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania