LGD

ZAPROSZENIE DO OPINIOWANIA LOKALNEJ STRATEGII ROZWOJU ZIEMI CZŁUCHOWSKIEJ

Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej zwraca się do wszystkich mieszkańców powiatu człuchowskiego i beneficjentów LGD Ziemi Człuchowskiej z uprzejmą prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej zmian zachodzących w Państwa społeczności pod wpływem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju oraz działań realizowanych przez naszą Lokalną Grupę Działania Ziemi Człuchowskiej na terenie powiatu człuchowskiego.

Państwa doświadczenia i opinie są bardzo ważne i mogą przyczynić się do faktycznych zmian ułatwiających wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju. Dlatego też prosimy o pełne i szczere odpowiedzi – dzięki temu uzyskamy trafny obraz doświadczanych przez Państwa trudności oraz obraz Państwa potrzeb i oczekiwań.

Aby wypełnić ankietę można skorzystać z poniższego linku klikając tutaj -> http://lab.somatorun.pl/pool/link?sprcheck=5b3fc3346dba159d2982e49eee3f785b.

UWAGA!!! Ze wszystkich osób, które wypełnią ankietę i napiszą do nas na facebooku wiadomość 💬 GOTOWE, wylosujemy 3 szczęśliwców i przekażemy im drobne upominki - ☕️ kubki z logo LGD 😃
Na ankiety i wiadomości czekamy do 1️⃣1️⃣.1️⃣2️⃣.2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣️ do godz. 2️⃣3️⃣:5️⃣9️⃣. Losowanie odbędzie się 14.12.2020 r.
 
LOKALNA GRUPA DZIAŁANIA ZIEMI CZŁUCHOWSKIEJ