Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH

Agnieszka Frączek będzie bohaterką najbliższego spotkania w człuchowskiej bibliotece, organizowanego w ramach cyklu „Pomorskie Spotkania Pisarzy z Młodymi Czytelnikami”. Tegoroczna pogadanka odbędzie się pod hasłem „Z książką na walizkach”. Odbędzie się ona 3 października (czwartek) o godzinie 10.30.

Pomorskie spotkania z pisarzami organizowane są już po raz dwunasty. W akcji bierze udział czternaście bibliotek z całego województwa pomorskiego. Do udziału w zajęciach zapraszane są przedszkolaki oraz dzieci uczące się w szkole podstawowej. To niezwykle ciekawe spotkanie z osobą, która znana jest z pisania książek – zapowiadają organizatorzy. Uzupełnieniem tego wydarzenia jest konkurs plastyczny „Lokalni Nieprzeciętni”. Chętni chcący wziąć udział w zabawie powinni do 3 października dostarczyć do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie własnoręcznie wykonaną pracę plastyczną przedstawiającą kogoś znanego w lokalnym środowisku. Ważny jest też opis postaci uzasadniający czym postać z obrazu lub rysunku zasłużyła na miano nieprzeciętnego. 

Pierwszym jurorem będzie Agnieszka Frączek. Wybierze ona jedną pracę, a następnie przekaże ją do oceny finałowej. Jej autor powalczy o nagrodę główną w postaci gry planszowej oraz zestawu książek.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania