OSiR przy ul. Szkolnej

NOWA JAKOŚĆ W CZŁUCHOWSKIM DOMU SPORTOWCA

Pokoje noclegowe ze wspólnymi łazienkami na korytarzu, powoli przechodzą już do historii. Człuchowski Ośrodek Sportu i Rekreacji zmodernizował część swojej bazy noclegowej przy ulicy Szkolnej. Wcześniej remonty przeprowadzono także w obiektach na plaży nad Jeziorem Rychnowskim.

Człuchowski OSiR ma w swoich zasobach dwa kompleksy noclegowe. Nie licząc pola namiotowego i kempingu, może w nich nocować łącznie 200 osób. Z oferty sezonowo najczęściej korzystają grupy zorganizowane. Klienci indywidualni przebywają w człuchowskich obiektach częściej poza sezonem, bo wtedy łatwiej jest o wolne miejsca.

- Standardy obsługi i oczekiwania klientów jednak się zmieniają. Dzisiaj już mało kto, będzie zadowolony z pokoju ze wspólną łazienką – mówi Igor Bodziak, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Człuchowie.

Aby sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów zmodernizowano już prawie wszystkie pokoje i domki. Wszystkie wyremontowane pomieszczenia wyposażone są już w łazienki. Wymieniono także meble będące wyposażeniem pokoi. W tej chwili prace modernizacyjne trwają na dwóch ostatnich piętrach północnego skrzydła obiektu na ulicy Szkolnej. Wszystko będzie gotowe jeszcze przed sezonem.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania