Stajenna

KONIEC PRAC NA ULICY STAJENNEJ

Zakończył się trzeci i ostatni etap prac związanych z rewitalizacją ulicy Stajennej w Człuchowie. Obszar ten zyskał nie tylko nową nawierzchnię drogową. Znacząco zmienił się też wizerunek tej części miasta.

Ulica Stajenna, mimo iż znajdująca się w centrum miasta, jest mało znanym obszarem. Położona jest ona niejako na zapleczu Rynku miejskiego. Prowadzone tam prace archeologiczne, a później także budowa nowego obiektu wielokondygnacyjnego spowodowały, że prace związane z budową nowych nawierzchni trzeba było prowadzić etapami.

- Teraz jest już wszystko gotowe – zapewnia Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz Człuchowa. - Wykonana została tam nowa nawierzchnia jezdni, chodniki, miejsca parkingowe, a także urządzono w tym miejscu tereny zielone – dodaje Kowalczyk. Cały obszar został również odwodniony. Inwestycja kosztowała 370 tysięcy złotych.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania