gryf gospodarczy - gmina przyjazna przedsiębiorcom 2020 - dla Człuchowa

GRYF GOSPODARCZY DLA CZŁUCHOWA

Miasto Człuchów otrzymało wyróżnienie w konkursie o Nagrodę Pomorską „Gryf Gospodarczy 2020”. Jest to nagroda przyznawana przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Człuchów otrzymał ją w kategorii Gmina Przyjazna Przedsiębiorcom.

- Miasto Człuchów od lat systematycznie działa na rzecz wzmocnienia marki gospodarczej Człuchowa, a co za tym idzie, marki gospodarczej całego Pomorza, poprzez aktywne działania, usługi projekty wspierające lokalnych przedsiębiorców. Nasze działania dostrzegł pan marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk i w dowód uznania przyznał nam nagrodę, z czego się niezmiernie cieszymy” – mówi Urszula Stupałkowska, skarbnik Miasta Człuchowa.

Jak dodaje Stupałkowska – jest to nagroda honorowa, w ślad za nią nie idzie żadne wsparcie finansowe. Również gmina za udział w tym konkursie nie ponosiła żadnych kosztów.

Organizatorem konkursu jest Pomorska Rada Przedsiębiorczości. W tym roku nagrodzono 27 firm i instytucji. Wśród nagrodzony samorządów oprócz Człuchowa jest też Gdynia i Gmina Kosakowo.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

dyplom gryf gospodarczy

Pliki do pobrania