DIAMENT SAMORZĄDU DLA CZŁUCHOWA

Kolejna nagroda dla człuchowskiego samorządu. Tym razem Gmina Miejska Człuchów otrzymała nagrodę Diament Samorządu oraz tytuł Samorządu 30-lecia Polskiej Transformacji. To prestiżowe wyróżnienie przyznały miastu: Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców oraz Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług.

W niniejszym plebiscycie pod ocenę brano przede wszystkim jakość działań przyczyniających się do rozwoju regionu w zakresie gospodarczym, kulturalnym i społecznym. Ważna była też współpraca samorządu z inwestorami, przedsiębiorcami, partnerami biznesowymi i mieszkańcami. Oceniano także jakość promocji samorządu jako lokalnej marki.

- Cieszymy się bardzo, że doceniono nasz wysiłek kilku kadencji. Bo nie tylko ostatnia kadencja zadecydowała o tym, że zostaliśmy wyróżnieni – mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

W programie Samorząd 30-lecia Polskiej Transformacji oprócz Człuchowa wyróżniono także 21 innych gmin w Polsce. Na liście nagrodzonych z województwa pomorskiego znalazła się także Gmina Miejska Reda.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania