ratusz

CZŁUCHÓW ZŁOTĄ GMINĄ NA 5!

Złota Gmina na 5! – taki tytuł otrzyma Gmina Miejska Człuchów. Wyróżnienie takie zostanie przyznane samorządowi już po raz czwarty z rzędu. Jest to ocena poziomu obsługi interesanta biznesowego.

Wyróżnienie przyznała Szkoła Główna Handlowa. Jej studenci w ramach zajęć wcielają się w rolę tajemniczego klienta. Odwiedzają lub korespondują z urzędnikami magistratu, próbując załatwić określone sprawy. Podają się za przedsiębiorców, często posługują się językiem obcym.

- Nigdy nie wiemy, czy to prawdziwy przedsiębiorca, czy tylko student prowadzący badanie - mówi Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

Każdy taki kontakt jest oceniany. Najlepsze z samorządów otrzymują tytuł „Gminy na 5!”. Jeżeli dobry wynik utrzymywany jest przez kolejne lata, gminie przyznawany jest tytuł „Złotej Gminy na 5!”. Człuchów w tym rankingu wyróżniany jest od pięciu lat. Od czterech tytułem „Złotej Gminy na 5!”.

Przyznany tytuł ma charakter prestiżowy. Nie wiążą się z tym żadne gratyfikacje finansowe. Samorząd nie płaci również za badanie. Oficjalne ogłoszenie wyników rankingu oraz wręczenie nagród odbędzie się w listopadzie.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach

Pliki do pobrania