CZŁUCHÓW – ZŁOTĄ GMINĄ NA 5!

Obsługa klienta biznesowego w człuchowskim Urzędzie Miejskim uznana za jedną z najlepszych w kraju. Badanie przeprowadziła Szkoła Główna Handlowa przyznając magistratowi tytuł Złotej Gminy na 5!. To nie pierwsze takie wyróżnienie.

Tytułem Złotej Gminy na 5! człuchowski samorząd uhonorowano już po raz trzeci z rzędu. Czwarty rok z rzędu magistrat otrzymał tytuł Gmina na 5!.

- Jest to wynik badania, które ocenia jakość obsługi potencjalnych inwestorów i jest ono wykonywane na zasadzie tajemniczego klienta – wyjaśnia Dorota Cieplińska z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Tym samym urzędnicy nie wiedzą, który z przyjmowanych przez nich petentów był kontrolerem. Badanie prowadzone jest także telefonicznie i elektronicznie.

Tytuł Gmina na 5! przyznawany jest samorządom prowadzącym wzorową obsługę interesanta biznesowego w okresie badawczym. Tytuł Złota Gmina na 5! otrzymują gminy, które najwyższy poziom usług utrzymują nieprzerwanie co roku.

Przyznane wyróżnienie ma charakter honorowy. Nie wiąże się ono z żadną gratyfikacją, a jednocześnie samorząd nie ponosi także kosztów związanych z przeprowadzeniem certyfikacji. Tytuł zostanie oficjalnie ogłoszony 23 maja na specjalnej konferencji, która odbędzie się w Warszawie.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania