Człuchów 1945 - 2018 z wieży zamkowej

CZŁUCHÓW W FOTOGRAFII - AKCJA BIBLIOTEKI

Jak wyglądało miasto kiedyś? Jak wygląda teraz? Do internetowej zabawy zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie. Powstaje tam galeria zdjęć, w której porównywany jest dawny i współczesny Człuchów. Efektem pracy będzie film.

Zasady są następujące: W każdy poniedziałek, na swoim profilu facebookowym, Miejska Biblioteka Publiczna publikuje jedno stare zdjęcie przedstawiające miasto sprzed lat. Mieszkańcy i turyści powinni odnaleźć to miejsce i spróbować wykonać taką samą fotografię. Oba zdjęcia zostaną później ze sobą cyfrowo zestawione.

- Zachęcamy do zabawy i przysyłania zdjęć zmieniającego się miasta, które z roku na rok staje się coraz piękniejsze – mówi Karolina Baranowska, dyrektor człuchowskiej biblioteki.

Zdjęcia należy przesyłać do biblioteki mailem na adres: bibliotekczlatwp [dot] pl  lub poprzez facebooka https://www.facebook.com/MBPwCzluchowie/

Z zebranych zdjęć powstanie krótki filmik, który będzie można później obejrzeć w internecie.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania