Człuchów 1945 - 2018 z wieży zamkowej[0]

CZŁUCHÓW W FOTOGRAFII - AKCJA BIBLIOTEKI

Jak wyglądało miasto kiedyś? Jak wygląda teraz? Do internetowej zabawy zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie. Powstaje tam galeria zdjęć, w której porównywany jest dawny i współczesny Człuchów. Efektem pracy będzie film.

Zasady są następujące: W każdy poniedziałek, na swoim profilu facebookowym, Miejska Biblioteka Publiczna publikuje jedno stare zdjęcie przedstawiające miasto sprzed lat. Mieszkańcy i turyści powinni odnaleźć to miejsce i spróbować wykonać taką samą fotografię. Oba zdjęcia zostaną później ze sobą cyfrowo zestawione.

- Zachęcamy do zabawy i przysyłania zdjęć zmieniającego się miasta, które z roku na rok staje się coraz piękniejsze – mówi Karolina Baranowska, dyrektor człuchowskiej biblioteki.

Zdjęcia należy przesyłać do biblioteki mailem na adres: bibliotekczlat[1]wp [dot] pl  lub poprzez facebooka https://www.facebook.com/MBPwCzluchowie/

Z zebranych zdjęć powstanie krótki filmik, który będzie można później obejrzeć w internecie.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania

Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/czluchow-w-fotografii-akcja-biblioteki

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-07/cz%C5%82uch%C3%B3w2.jpg?h=97e09b7e&itok=c4bHTwNE
  • [1] https://czluchow.eu/modules/contrib/spamspan/image.gif