gmina na 5

CZŁUCHÓW PO RAZ CZWARTY ZŁOTĄ GMINĄ NA 5!?

Do człuchowskiego ratusza dotarły gratulacje i zaproszenie do udziału w panelu dyskusyjnym Złotych Gmin na 5! Nadawcą maila, który zawierał takie radosne wieści jest oczywiście Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, czyli organizator rankingu wieńczącego coroczne badanie poziomu i jakości obsługi klienta biznesowego w jednostkach samorządowych.

Chociaż oficjalne ogłoszenie wyników rankingu zaplanowane zostało dopiero na 19 listopada możemy się spodziewać kolejnego tytułu, ponieważ otrzymane gratulacje wyraźnie na to wskazują. Tegoroczna ogólnopolska konferencja, z powodu pandemii, odbędzie się w wersji on-line, dopiero po niej będziemy znać szczegóły i ostateczny wynik najnowszego badania.

Wszystko więc wskazuje na to, że Szkoła Główna Handlowa przyzna człuchowskiemu magistratowi tytuł Złotej Gminy na 5! po raz czwarty z rzędu, a tytuł Gmina na 5! po raz piąty z rzędu.

Przypomnijmy, że tytuł Gmina na 5! przyznawany jest samorządom prowadzącym wzorową obsługę interesanta biznesowego w okresie badawczym. Tytuł Złota Gmina na 5! otrzymują gminy, które najwyższy poziom usług utrzymują nieprzerwanie co roku. Przyznane wyróżnienie ma charakter honorowy, nie wiąże się z żadną gratyfikacją, a jednocześnie nie generuje kosztów związanych z przeprowadzeniem certyfikacji.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE