gmina na 5[0]

CZŁUCHÓW PO RAZ CZWARTY ZŁOTĄ GMINĄ NA 5!?

Do człuchowskiego ratusza dotarły gratulacje i zaproszenie do udziału w panelu dyskusyjnym Złotych Gmin na 5! Nadawcą maila, który zawierał takie radosne wieści jest oczywiście Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, czyli organizator rankingu wieńczącego coroczne badanie poziomu i jakości obsługi klienta biznesowego w jednostkach samorządowych.

Chociaż oficjalne ogłoszenie wyników rankingu zaplanowane zostało dopiero na 19 listopada możemy się spodziewać kolejnego tytułu, ponieważ otrzymane gratulacje wyraźnie na to wskazują. Tegoroczna ogólnopolska konferencja, z powodu pandemii, odbędzie się w wersji on-line, dopiero po niej będziemy znać szczegóły i ostateczny wynik najnowszego badania.

Wszystko więc wskazuje na to, że Szkoła Główna Handlowa przyzna człuchowskiemu magistratowi tytuł Złotej Gminy na 5! po raz czwarty z rzędu, a tytuł Gmina na 5! po raz piąty z rzędu.

Przypomnijmy, że tytuł Gmina na 5! przyznawany jest samorządom prowadzącym wzorową obsługę interesanta biznesowego w okresie badawczym. Tytuł Złota Gmina na 5! otrzymują gminy, które najwyższy poziom usług utrzymują nieprzerwanie co roku. Przyznane wyróżnienie ma charakter honorowy, nie wiąże się z żadną gratyfikacją, a jednocześnie nie generuje kosztów związanych z przeprowadzeniem certyfikacji.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE


Adres źródłowy: https://czluchow.eu/aktualnosc/czluchow-po-raz-czwarty-zlota-gmina-na-5

Załączniki
  • [0] https://czluchow.eu/sites/default/files/styles/news_content/public/obrazek/2020-10/plakat%20gmina%20na%205.jpg?h=be210337&itok=ecFXe0Lo