imprezy baner

CZŁUCHÓW NA BANERACH REKLAMOWYCH

Dwa nowe banery reklamujące największe atrakcje miasta zawisły nieopodal centrum Człuchowa. To element kampanii wizerunkowej przygotowanej przez samorząd. Reklamy zamontowano na elewacji jednego z budynków komunalnych przy ul. Zamkowej, czyli przy drodze krajowej nr 25.

- Banery mają za zadanie zwrócić uwagę turystów i osób przejeżdżających przez miasto na najciekawsze atrakcje Człuchowa, jakimi bez wątpienia są zabytki i wydarzenia – mówi Tomasz Kowalczyk, wiceburmistrz miasta.

Jeden z nich jest widoczny dla osób jadących przez centrum od strony Koszalina. Drugi widać od strony Bydgoszczy. Pierwszy baner przedstawia człuchowski zamek, który w latach swojej świetności był uznawany za drugą po Malborku warownię krzyżacką. Widoczny jest też rynek i kościół św. Jakuba, które warto zobaczyć. Drugi baner zapowiada organizowane co roku w mieście imprezy o charakterze ponadregionalnym. Mowa tu o zawodach motocrossowych, w których startują nie tylko Polacy, ale również zawodnicy zza granicy (Człuchowski Auto-Moto Klub jest też Mistrzem Polski w tej dyscyplinie sportu). Baner przedstawia także Polish Boogie Festival, jeden z największych w Europie festiwali muzyki boogie oraz Lawendowy Jarmark Świętego Jakuba, który co roku odwiedzają turyści z całego kraju. Miasto przygotowuje kolejne miejsca, na których podobne instalacje można by zamontować.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

baner1

banery

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.