ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE INFORMACYJNE PROGRAMU "EUROPA DLA OBYWATELI"

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" serdecznie zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, edukacji na spotkanie informacyjne na temat programu "Europa dla obywateli", które odbędzie się 19 lutego 2020 roku w Koszalinie.

Spotkanie jest współorganizowane z Pracownią Pozarządową w Koszalinie.

Celem spotkania jest przybliżenie przedstawicielom organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego, instytucji edukacyjnych, badawczych, aktywistom i społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie Unii Europejskiej „Europa dla obywateli”. Podczas spotkania przekażemy informacje o celach, założeniach i priorytetach programu, rodzajach działań w ramach programu oraz terminach konkursu wniosków w 2020 roku.

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Informacyjnego „Europa dla obywateli”, gdzie znajduje się również szczegółowy program wydarzenia.

https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-europa-dla-obywateli-19-lutego-koszalin/


TERMIN SPOTKANIA: 19 lutego 2020 r., w godzinach 10.30-13.30 (od godziny 10.00 rejestracja)

MIEJSCE SPOTKANIA: Pracownia Pozarządowa w Koszalinie, przy ul. Dworcowej 2.

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o wydarzeniu Państwa kanałami informacyjnymi - na stronie internetowej lub/i Facebooku - jeżeli istnieje taka możliwość.
W załączeniu przesyłamy ogłoszenie, które może okazać się pomocne przy udostępnieniu informacji o wydarzeniu.


Serdecznie zapraszamy na spotkanie!
Zespół Punktu Kontaktowego programu "Europa dla obywateli" 
Pliki do pobrania