ZAPRASZAMY NA PIKNIK RODZINNY

Już w najbliższą niedzielę (7.07) zapraszamy na Człuchowski Piknik Rodzinny. To impreza organizowana co roku latem nad jeziorem Rychnowskim. Adresowana jest ona do rodzin z Człuchowa i okolic.

- Wydarzenie to ma na celu integrację rodzin. Można na świeżym powietrzu spędzić mile czas, poznać sąsiadów i dobrze się bawić – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Rodziny przychodzą na plażę z kocami, koszami z prowiantem i dobrym humorem. Na miejscu organizowany jest wielki piknik. Do dyspozycji jest zarówno piasek, jak i trawa. Miejski Dom Kultury przygotowuje za to część artystyczną wraz z animacjami dla dzieci.

- Będzie dużo muzyki rozrywkowej. Trochę pośpiewają dzieciaki, trochę potańczą – dodaje Bondarenko. Impreza rozpocznie się o godzinie 14.00. Wydarzenie jest organizowane w Człuchowie już po raz trzeci.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania