ZAPRASZAMY MIESZKAŃCÓW NA CZŁUCHOWSKĄ WIGILIĘ

Już w najbliższą niedzielę (15.12) w Człuchowie odbędzie się wigilia dla mieszkańców. Wydarzenie rozpocznie się w samo południe na Rynku Miejskim. Nowością będzie Jarmark Bożonarodzeniowy.

Organizacja wspólnej wigilii człuchowian to już miejscowa tradycja. Co roku przed świętami w centrum miasta mieszkańcy spotykają się, by złożyć sobie wzajemnie życzenia. W wydarzeniu uczestniczą także władze miasta, powiatu oraz księża z miejscowych parafii.

- Nie brakuje także potraw wigilijnych, które zawsze przygotowują człuchowscy restauratorzy – mówi Dorota Cieplińska z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Smakołyków będzie mógł skosztować każdy, kto przyjdzie w tym czasie na Rynek. Tegoroczną nowością będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. Świąteczne ozdoby, produkty spożywcze i rękodzielnicze wystawią twórcy i handlowcy z całego regionu.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania