Człuchów - ratusz

Zapraszamy do konsultacji koncepcji zagospodarowania podwórek!

Zakończyliśmy kolejne spotkania przewidziane w projekcie pn.:  „Aktywna integracja i włączenie mieszkańców obszaru rewitalizacji Śródmieścia w Człuchowie – zagospodarowanie przestrzenne” realizowanego w ramach projektu pn. „Rewitalizacja Śródmieścia w Człuchowie”.

Spotkania w terenie były okazją, aby osobiście zapoznać  się ze stanem obecnym każdego z podwórek przeznaczonego do rewitalizacji, ale przede wszystkim dały możliwość, by spotkać się z mieszkańcami, poznać ich zdanie i propozycje zagospodarowania wskazanych obszarów.

Dziękujemy wszystkim osobom przybyłym na spotkania za zaangażowanie i poświęcony czas. Wszystkie sugestie przekazane zostały  architektowi, który opracował koncepcje zagospodarowania podwórek. Zapraszamy do zapoznania się z projektami. Wszelkie uwagi dotyczące koncepcji można przekazać za pośrednictwem formularza konsultacyjnego dostępnego w okresie 25-29 września pod linkiem: https://forms.gle/u36ySEW6mycxBvjFA oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w godzinach pracy Urzędu.