malarstwo Daniela Truszkowskiego

WYSTAWA „W CZASIE I PRZESTRZENI”

Kolejną wystawę „bez wychodzenia z domu” proponuje Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie. Tym razem w ofercie placówki znalazło się malarstwo współczesne.

-  Jest to wystawa prac Daniela Truszkowskiego, artysty, malarza o wszechstronnych zainteresowaniach. Pochodzi on i mieszka w Warszawie. Tam też tworzy. Preferuje on malarstwo w technice olejnej, ze względu na duże możliwości twórcze, efekt wyrazu i trwałość prac. Maluje on pejzaże, architekturę, sceny rodzajowe, ale także martwą naturę i portret – opowiada Karolina Baranowska, dyrektor człuchowskiej biblioteki.

Kolekcję prac można oglądać on-line, na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie: bibliotekawczluchowie.pl w zakładce: „Wydarzenia” lub tutaj.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania