WYSTAWA FOTOGRAFII JANINY SZYMANOWSKIEJ

Do końca czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie czynna będzie wystawa fotografii Janiny Szymanowskiej. To nie lada atrakcja dla tych, którzy chcieliby zobaczyć prace tej człuchowskiej artystki. Jej wystawy można bowiem podziwiać nieczęsto.

Galerię urządzono w Klubie Czytelnika. Znajduje się w niej kilkadziesiąt fotografii wykonanych w Człuchowie i okolicach. To nowe spojrzenie na miejsca i postacie, które są doskonale znane mieszkańcom. Nigdy jednak nie widzieli oni ich z takiej perspektywy.

- Artystka do tej pory znana była głównie z malowania obrazów. Teraz zapraszamy na wystawę fotografii, w których podobnie, jak w obrazach, ukryte są twarze, co jest charakterystyczną cechą tej artystki – mówi Maria Dąbrowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. Wystawę można oglądać za darmo. Jest ona czynna w godzinach pracy biblioteki.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania