WIZYTA PREZYDENTA RP W CZŁUCHOWIE

8 stycznia br. Człuchów odwiedzi Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. W programie jest między innymi spotkanie z mieszkańcami miasta. Rozpocznie się ono o godzinie 17.00 w hali sportowej byłego gimnazjum, przy ulicy Szkolnej. Będzie ono otwarte dla publiczności z następującymi zastrzeżeniami:

  1. Ze względów bezpieczeństwa limit osób wpuszczonych do hali sportowej określa się na 500. Decyduje kolejność wejścia.
  2. Wejście dla publiczności będzie się znajdowało od strony OSiR (boczne wejście do hali sportowej). Wejście będzie możliwe od godz. 16.00.
  3. Każda osoba wchodząca do hali będzie sprawdzana przez służby porządkowe.
  4. Parking dla pojazdów osób przyjezdnych zostanie zorganizowany na bocznym boisku OSiR. Zaleca się przybycie na spotkanie pieszo.
  5. Parkingi przed Urzędem Miejskim i Starostwem Powiatowym będą zamknięte w godzinach 14.00 – 19.00. Pozostawione tam pojazdy zostaną odholowane na koszt właściciela.
  6. Dziennikarze relacjonujący wydarzenie zobowiązani są do posiadania odpowiednich akredytacji.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.