plakat

WAKACJE NA CZŁUCHOWSKIEJ PLAŻY – ZAPROSZENIE

Nie tylko duża plaża, nie tylko czysta woda, ale przede wszystkim najlepsza w regionie infrastruktura. Tak właśnie zachęca do odwiedzin swojej plaży Miasto Człuchów. Znajdujący się tuż przy drodze krajowej nr 22 kompleks turystyczno-wypoczynkowy z roku na rok się rozwija i cieszy coraz większą popularnością.

Największą atrakcją miejsca jest Jezioro Rychnowskie i przyległa do niego ogólnodostępna plaża i promenada. Dzisiaj, po latach rozbudowy, jest to już mały kurort.

– Jest w pełni zabezpieczona gastronomia, która serwuje różne potrawy. Jest park linowy, park wodny, minigolf, place zabaw, pole namiotowe i miejsca do parkowania kamperów – wylicza Ryszard Szybajło, Burmistrz Człuchowa.

W obrębie kompleksu są też domki i apartamenty na wynajem. Przy plaży działa również wypożyczalnia sprzętu pływającego. Sama plaża jest strzeżona.

Dostęp do plaży jest otwarty dla wszystkich. Korzystanie z atrakcji dodatkowych jest płatne. W sezonie letnim na terenie kompleksu działa także amfiteatr. Organizowane są w nim imprezy muzyczne i rozrywkowe.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

wakacje OSiR plakat