UTRUDNIENIA DROGOWE W CZŁUCHOWIE – KOLEJNY ETAP PRAC ZIEMNYCH

Trwają prace związane z rozdziałem kanalizacji sanitarnej i deszczowej w Człuchowie. Ten rodzaj robót wymaga okresowego zamykania niektórych ulic, bo pod jezdnią trzeba ułożyć nowe rury. Zaplanowane na ten rok prace i związane z tym utrudnienia w ruchu potrwają do końca października.

- Obecnie inwestycja prowadzona jest na ulicy Traugutta, na wysokości Miejskiego Domu Kultury. W miejscu prowadzenia robót przejazd wszelkich pojazdów jest niemożliwy. Taki stan potrwa maksymalnie do końca września – zapowiada Piotr Ciechacki – kierownik referatu inwestycji i infrastruktury w Urzędzie Miejskim w Człuchowie. - Po wykonaniu odcinka na ulicy Traugutta wykonawca przeniesie się z powrotem na ulicę Szczecińską. Tam do wykonania jest kanalizacja deszczowa do wysokości apteki zlokalizowanej na ulicy Szczecińskiej – dodaje Ciechacki.

Prace te powinny potrwać do końca października. Od listopada aż do wiosny żadne kolejne roboty nie będą rozpoczynane. Spowoduje to brak utrudnień w ruchu w rejonie ulic: Szczecińskiej, Traugutta, Sobieskiego.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania