TOMASZ KOWALCZYK NOWYM WICEBURMISTRZEM CZŁUCHOWA

Tomasz Kowalczyk rozpoczął urzędowanie na stanowisku zastępcy Burmistrza Miasta. Nowy wiceburmistrz posiada wykształcenie wyższe budowlane oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi o specjalności konstrukcyjno – budowlanej. Nadzoruje teraz prace trzech referatów: Referatu Przestrzeni i Ochrony Środowiska, Referatu Gospodarki Nieruchomościami i Rolnictwa oraz Referatu Inwestycji i Infrastruktury.

- Jestem przekonany, że moje wykształcenie i zdobyte doświadczenie w pełni wykorzystam na powierzonym mi stanowisku, a co mogę obiecać? – to moje zaangażowanie i ciężką pracę na rzecz rozwoju miasta Człuchów” – mówi wiceburmistrz.

Tomasz Kowalczyk przez ostatnie 10 lat pracował w Urzędzie Miejskim w Sępólnie Krajeńskim. Tam zajmował się pozyskiwaniem środków pozabudżetowych oraz prowadzeniem inwestycji gminnych.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania