SZTUKA WSPÓŁCZESNA W CZŁUCHOWSKIM MUZEUM

Na wernisaż wystawy malarstwa i grafiki Ewy Miśkiewicz Żebrowskiej zaprasza Muzeum Regionalne w Człuchowie. Wydarzenie odbędzie się 10 października o godzinie 17.00 w siedzibie muzeum.

Wystawa będzie retrospekcją twórczości artystki. Współczesna grafika i malarstwo zostaną zaprezentowane pod wspólnym tytułem „Siła natury i wyobraźni”. Autorka prac jest doktorem habilitowanym sztuk plastycznych. Jest wykładowcą w Katedrze Projektowania Krajobrazu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz nauczycielem przedmiotów artystycznych w Zespole Szkół Plastycznych w Koszalinie. Ewa Miśkiewicz Żebrowska obchodzi w tym roku 40-lecie pracy twórczej. Wstęp na inaugurację jej wystawy jest wolny. Prace artystki będzie można oglądać w człuchowskim muzeum do połowy listopada.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania