SZTUKA NIEJEDNO MA IMIĘ - WYSTAWA W BIBLIOTECE

Do 20 lutego czynna będzie wystawa plastyczna „Sztuka niejedno ma imię”. Można ją oglądać w Klubie Czytelnika w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. W galerii znajduje się 37 prac autorstwa 11 artystów, wśród nich jest też dwoje człuchowian.

Tematyka prac jest mocno zróżnicowana. Są pejzaże portrety, kwiaty, folklor i fotografie. Różne są też techniki zastosowane przy tworzeniu dzieł. Są akwarele, obrazy olejne oraz tworzone techniką intarsji. Wystawę przygotowano we współpracy ze Związkiem Artystów Plastyków.

- Na wystawie można zobaczyć prace dwóch człuchowian. Pozostali artyści to reprezentanci całego Pomorza – mówi Maria Dąbrowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. Galerię można zwiedzać za darmo. Czynna jest ona w godzinach pracy biblioteki.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania