RUSZYŁA SPRZEDAŻ BILETÓW NA XV POLISH BOOGIE FESTIVAL

Karnety na Polish Boogie Festival w promocyjnej cenie – 60 złotych, są już dostępne w sprzedaży. To pierwsza partia biletów oferowana w obniżonej cenie. Kolejne będą już dwukrotnie droższe.

Jak co roku organizatorzy prowadzą sprzedaż biletów na długo przez rozpoczęciem festiwalu. W pierwszej kolejności do obrotu wprowadzane są karnety po mocno obniżonych cenach.

- Sprzedawane teraz bilety kosztują 60 złotych i upoważniają do wstępu na wszystkie koncerty festiwalowe – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Karnety w promocyjnej cenie można nabywać w sekretariacie MDK w Człuchowie do 10 maja.

Po tym terminie cena karnetów wzrośnie do 120 złotych.

Polish Boogie Festival do największa tego typu impreza w Środkowej Europie. Co roku odbywa się ona w Człuchowie pod koniec lipca. To kilkudniowe święto muzyki boogie woogie i stylu retro. Biorą w nim udział najlepsi artyści z całego świata. W tym roku festiwal zaplanowano na dni 24-27 lipca.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE 

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania