REMONTY W CZŁUCHOWSKICH BUDYNKACH OŚWIATOWYCH

Prawie 200 tysięcy złotych na remonty i modernizacje wnętrz obiektów szkolnych wydało w ciągu roku miasto Człuchów. Dzięki temu uczniowie mogą korzystać teraz z nowoczesnych sal dydaktycznych, stołówki i miejsc wypoczynku.

Najwięcej środków pochłonęła modernizacja wnętrz i wyposażenia szkoły przy ulicy Średniej. Od stycznia uczniowie mają tam do dyspozycji gruntownie wyremontowaną stołówkę. Może ona pomieścić jednocześnie 100 osób. Wcześniej odnowiono też część sal dydaktycznych. Zupełnie nowy wizerunek zyskały szkolne świetlice. Są one przytulne i sprzyjają wypoczynkowi uczniów. W szatni każde dziecko ma swoją szafkę na ubrania i przybory.

- Mamy też salę dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz salę do gimnastyki korekcyjnej - mówi Jadwiga Suchacka, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Człuchowie. Po remoncie jest także biblioteka i czytelnia w budynku przy ulicy Szkolnej. Wszystkie wspomniane pomieszczenia są już w pełni użytkowane przez uczniów i nauczycieli.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania