moje miejsce Człuchów

PROGRAM „MOJE MIEJSCE NA ZIEMI”

Seniorzy z Człuchowa i regionu będą mogli wziąć udział w kolejnym projekcie realizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Człuchowie. Placówka ogłosiła właśnie zasady nowej swojej akcji, zatytułowanej „Moje miejsce na ziemi”.

- Głównym celem tego projektu jest aktywizacja ruchowa człuchowskich seniorów oraz promocja zdrowego trybu życia – zapowiada Karolina Baranowska, dyrektor placówki.

W ramach projektu zostaną zorganizowane będą zajęcia rekreacyjno – sportowe oraz spotkania i pogadanki ze specjalistami. Warsztaty ruszą we wrześniu. Na początek będzie to gimnastyka z elementami jogi, później także nordic walking pod okiem instruktora. Będą też zajęcia z dietetykiem, pszczelarzem, psychologiem oraz zajęcia biblioterapii. Spotkania będą się odbywały dwa razy w tygodniu, aż do czerwca przyszłego roku.

Zapisy chętnych do udziału w projekcie przyjmowane są w człuchowskiej bibliotece osobiście, telefonicznie lub mailowo: bibliotekaczlatwp [dot] pl

Ilość miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w zajęciach będzie bezpłatny. Są one w całości finansowane przez fundację Orlen. Człuchowska biblioteka otrzymała na ten cel 20 tysięcy złotych.

logo

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania