koncert

PREMIERA WIDOWISKA "ROLLERCOASTER ADRENALINY" W MDK

W pierwszą sobotę czerwca po raz pierwszy po remoncie i po ponad rocznej przerwie spowodowanej pandemią, wyjątkowe wydarzenie artystyczne zagościło na scenie Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Widowisko muzyczne pn. „Rollercoaster adrenaliny” wyreżyserował dyrektor placówki Adam Bondarenko. Był to koncert w całości zagrany na żywo, w którym wystąpili uczestnicy zajęć pracowni wokalnej i tanecznej człuchowskiego domu kultury, a także zaproszeni muzycy, wokaliści i tancerze.

Widowisko dostarczyło widzom skrajnych emocji. Było energicznie, kolorowo, ale też nostalgicznie i wzruszająco. Całość uświetniły specjalnie przygotowane wizualizacje emitowane  na ekranach led.

Niestety ze względu na obostrzenia pandemiczne obowiązywały ograniczenia w liczbie widzów. Dlatego na widowni zasiedli tylko ci widzowie, którym udało się uzyskać bezpłatne wejściówki. Po raz pierwszy został wykorzystany balkon, który powstał podczas modernizacji budynku.

Wszystkich, którzy chcieliby raz jeszcze wybrać się na „Rollercoaster adrenaliny” zapraszamy 18 czerwca na stadion OSiR w Człuchowie, gdzie koncert zostanie powtórzony z okazji obchodów Dni Człuchowa.

MIEJSKI DOM KULTURY W CZŁUCHOWIE