POŻEGNANIE LATA – ZAPRASZAMY DO CZŁUCHOWA

Już w najbliższy piątek i sobotę w Człuchowie odbywać się będą Dni Powiatu Człuchowskiego. To także miejskie Pożegnanie Lata. W tym roku na scenie wystąpią między innymi: Roksana Węgiel, Ania Wyszkoni, Marcin Sójka i zespół Tulia.

To już tradycja, że w ostatni weekend wakacji w Człuchowie odbywają się koncerty gwiazd. Jak co roku impreza zorganizowana będzie na Stadionie Miejskim przy ulicy Szkolnej. Zarówno w piątek jak i w sobotę koncerty startują o godzinie 18.00.

- Na dużej scenie zaprezentują się nie tylko zespoły ludowe, ale także dzieci i młodzież z ośrodków kultury z Debrzna, Czarnego i Człuchowa – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie.

Zarówno w pierwszy jak i w drugi dzień święta, bezpośrednio po występach lokalnych artystów rozpoczną się koncerty gwiazd. I tak w piątek wystąpią: Roksana Węgiel i Ania Wyszkoni, a w sobotę: Marcin Sójka i Tulia.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania