festiwal 2018

POLISH BOOGIE FESTIVAL W WERSJI ON-LINE

Inaczej niż co roku, ale jednak się odbędzie. Już w sobotę rusza Polish Boogie Festival. W tym roku będzie go można obejrzeć on-line. Trwają ostatnie przygotowania do tego wydarzenia.

Polish Boogie Festival to największa tego typu impreza w Europie Środkowej. Od 15 lat jest ona organizowana w Człuchowie. Tegoroczna, szesnasta edycja będzie nieco inna. Wszystko z powodu ograniczeń epidemiologicznych.

- Spróbujemy zrobić wydarzenie telewizyjne. Będziemy na człuchowskim zamku. Tam na dziedzińcu będzie ustawiona scena główna. Ale grać będziemy także na wieży zamkowej. Studio z którego całość będziemy prowadzić, będzie z kolei w zamkowych piwnicach. Będzie też specjalny podest dla tancerzy, będą też wywiady z gwiazdami – wylicza Adam Bondarenko, organizator Polish Boogie Festival.

Całą transmisję będzie można oglądać na facebookowym fanpage`u Polish Boogie Festival (https://www.facebook.com/PolishBoogieFestival) oraz w serwisie Yotube https://www.youtube.com/watch?v=eTHOeZYpGaw

Transmisja rozpocznie się w sobotę (25.07) o godzinie 20.00.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.