podziękowania dla sztabu WOŚP

PODZIĘKOWANIA DLA CZŁUCHOWSKIEGO SZTABU WOŚP

Ponad 223 tysiące złotych zebrał w tym roku człuchowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Swoim zasięgiem obejmuje on Miasto Człuchów, Gminę Człuchów, Gminę Rzeczenica i Gminę Przechlewo. Oznacza to, że statystycznie każdy mieszkaniec tego regionu przekazał na rzecz WOŚP – około 6,50 zł. To jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy wynik w kraju.

Wszystko to dzięki aktywności i zaangażowaniu całego sztabu. Specjalne podziękowania na rzecz jego szefowej, Danuty Purgacz, przekazała także Rada Miejska w Człuchowie.

– My co roku dostajemy podziękowania. To jest podziękowanie za to, co robimy. Dla nas nie było to zaskoczeniem, że kwoty, które w Człuchowie zbieramy, są takie, że możemy się nimi naprawdę chwalić i szczycić. Tegoroczny finał był bardzo trudny przez te wszystkie obostrzenia, ale daliśmy radę. Jak zawsze – mówi Danuta Purgacz, szefowa człuchowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak dodaje – ważne w pracy sztabu jest także duże wsparcie ze strony mieszkańców, szkół oraz władz samorządowych. Dlatego też członkowie sztabu również wręczyli swoje podziękowania za 29. finał WOŚP.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Pliki do pobrania