NOWE SIŁOWNIE PLENEROWE W CZŁUCHOWIE

Dwie kolejne siłownie plenerowe powstały w Człuchowie. Zbudowano je w ramach budżetu obywatelskiego. Uzupełnią one istniejącą już w mieście bogatą sieć stref rekreacji.

Nowe siłownie kosztowały łącznie 85 tysięcy złotych. Powstały one w parku za murami obronnymi zamku krzyżackiego oraz na os. Wazów w pobliżu galerii handlowej w centrum miasta. Uzupełniono je także w drobną infrastrukturę wypoczynkową.

- Przy siłowniach zlokalizowane są ławki parkowe, kosze na śmieci i stojaki na rowery. Obiekty te są ogólnodostępne i nieogrodzone. Mieszkańcy mogą z nich korzystać bez ograniczeń – mówi Piotr Ciechacki z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Nowe siłownie wzbogaciły listę obiektów rekreacyjnych w mieście. Obecnie w Człuchowie działa już 15 ogólnodostępnych placów zabaw i 3 siłownie pod chmurką.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE 

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania