NIECODZIENNY JUBILEUSZ W CZŁUCHOWSKIM USC

Żelazną rocznicę ślubu świętowali kilka dni temu Państwo Alina i Konrad Klimek z Człuchowa. Małżeństwo przeżyło ze sobą 65 lat. Uroczystość, podczas której odebrali gratulacje i życzenia od rodziny i władz miasta, odbywała się w Urzędzie Stanu Cywilnego w Człuchowie.

Pani Alina i pan Konrad poznali się w Człuchowie. Ona przyjechała do miasta z Warszawy, a on z Grudziądza. Spotkali się na stadionie, ponieważ pan Konrad był piłkarzem. Pani Alina była za to fanką futbolu i przychodziła kibicować na meczach. Prywatnie doczekali się dwóch synów, czworo wnucząt i czworo prawnucząt. Jak zapowiedziała pani Alina, aby żyć szczęśliwie trzeba być cierpliwym i umieć się godzić.

W minionym tygodniu w człuchowskim USC odbyły się także uroczystości 50-lecia małżeństwa trzech innych par. Złote gody świętowali:

Państwo Teresa i Marian Wardowie,

Państwo Krystyna i Zygmunt Słomińscy,

Państwo Marianna i Walenty Szymkowiczowie

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.