MOTOCROSSOWE MISTRZOSTWA POLSKI W CZŁUCHOWIE

Już w najbliższy weekend (22-23.06) w Człuchowie odbywać się będzie trzecia runda Motocrossowych Mistrzostw Polski. Zawody zostaną rozegrane na torze im. Tadeusza Szwemina przy ulicy Kamiennej. Organizatorzy liczą na spory udział kibiców. Okazja tym bardziej ważna, że po dwóch rundach, w tabeli na prowadzeniu jest właśnie człuchowska drużyna.

Człuchowski Auto-Moto Klub już cztery razy z rzędu zdobywał tytuł Klubowego Mistrza Polski. W tym roku również nie zamierza go oddawać. Po dwóch rundach, rozegranych w Gdańsku i Ornecie, nasi zawodnicy prowadzą z ogromną przewagą. Seniorzy Człuchowskiego Auto-Moto Klubu zgromadzili już 1174 punkty, podczas gdy druga drużyna – MX Lipno, ma 340 punktów.

Podobnie jest w kategorii juniorskiej. Przewaga człuchowskich zawodników nad rywalami wynosi już 100 punktów.

- Naprężamy mięśnie, aby również na swoim torze wypaść nie gorzej niż w dotychczasowych startach. Chcielibyśmy pierwsze miejsca zająć we wszystkich klasach - mówi Zbigniew Zakrzewski, prezes Człuchowskiego Auto-Moto Klubu „Poltarex”.

Do doskonałej formy zawodniczej powrócił Maciej Zdunek. W tym roku w klasie Masters triumfował już czterokrotnie. Motocrossowiec powrócił na tor po siedmiu latach przerwy spowodowanej poważnymi kontuzjami. W klasie kobiet doskonale spisuje się również Joanna Miller.

Zmagania wszystkich zawodników będzie można oglądać w Człuchowie już w najbliższy weekend.

W sobotę (22.06) pierwszy start o godzinie 13.00. W niedzielę (23.06) - rywalizacja rozpocznie się o godzinie 12.15.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania