MIEJSKIE NAGRODY SPECJALNE DLA WYBITNYCH

Do 18 grudnia 2019 r. można zgłaszać kandydatów do nagród specjalnych Burmistrza Miasta Człuchowa. Chodzi o osoby, które ponadprzeciętnie przyczyniły się do promocji miasta na arenie krajowej i międzynarodowej. Wyróżnieni otrzymają jednorazową gratyfikację finansową.

Kandydatów do nagrody mogą zgłaszać instytucje, organizacje i osoby prywatne. Ważne, aby kandydat wyraził pisemną zgodę na udział tym programie. Spośród wszystkich zgłoszonych, kapituła powołana przez Burmistrza Miasta Człuchowa rekomenduje mu osoby, które ich zdaniem na taką nagrodę najbardziej zasługują.

- Nagrodę specjalną przyznaje Burmistrz Miasta osobom, organizacjom pozarządowym, przedsiębiorstwom, które w sposób szczególny przyczyniły się do dobrego imienia miasta i jego promocji – wyjaśnia Maria Pazda, sekretarz miasta.

Ogłoszenie wyników oraz gala wręczenia nagród odbędzie się 30 grudnia w sali głównej muzeum na Zamku Krzyżackim w Człuchowie.

Nagroda specjalna Burmistrza Miasta Człuchowa to nowe wyróżnienie przyznawane w mieście. W jednym roku jednorazową gratyfikację może otrzymać nawet kilka osób lub instytucji. Ważne, aby zgłoszenia dotyczyły osiągnięć za dany rok kalendarzowy. 

Uchwała wraz z regulaminem i formularzem wniosku dostępna tutaj.

WNIOSEK

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania