KONKURS „A U NAS W CZŁUCHOWIE”

Już po raz piąty Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie ogłosiła konkurs literacki „A u nas w Człuchowie”. Jest on skierowany do twórców amatorów, zajmujących się pisaniem wierszy lub opowiadań. Nie ma także znaczenia wiek uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie do biblioteki utworu dotąd niepublikowanego i nienagradzanego w innych konkursach.

- Tematyka jest dowolna. Mile widziane są jednak prace zawierające akcenty związane z naszym miastem  – mówi Teresa Lewińska z człuchowskiej biblioteki.

Każdy utwór musi być poprawnie zbudowany językowo. Forma jest dowolna. Może to być opowiadanie, mini powieść, wiersz lub reportaż. Jeden autor może nadesłać jeden utwór. Wyjątek stanowią utwory poetyckie. W tym przypadku dopuszcza się zgłoszenie maksymalnie trzech utworów.

Prace należy składać do 3 czerwca. Szczegóły dotyczące regulaminu konkursu są dostępne na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie: http://bibliotekawczluchowie.pl/

 URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

 Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

 Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.