KOŃ MA DUSZĘ W SOBIE – ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ

Prace plastyczne pochodzącej z naszego miasta Doroty Zduńskiej - można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie. Głównymi motywami wszystkich rysunków są konie. Pani Dorota również zawodowo zajmuje się tymi zwierzętami. Plastycznie kształciła się między innymi we Włoszech.

- Podczas wernisażu mogliśmy się dowiedzieć, że Pani Dorota, zakręcona na punkcie koni była właściwie już od dzieciństwa. Nie bawiła się lalkami, miśkami, fascynowały ją tylko i wyłącznie konie. Kontakt z końmi to jest cała jej ścieżka zawodowa – mówi Teresa Lewińska z człuchowskiej biblioteki.

Wystawa nosi tytuł „Koń ma duszę w sobie”. Można ją oglądać do końca lutego za darmo w czytelni naukowej człuchowskiej biblioteki. Jest ona czynna codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 11.00 do 18.00.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania