KOLEJNE PLACE ZABAW W CZŁUCHOWIE

Miasto Człuchów wzbogaciło się o nowy plac zabaw. Tym razem obiekt zbudowano na ulicy Moniuszki. Jest on ogólnodostępny, bezpieczny i gotowy na przyjęcie najmłodszych mieszkańców miasta. Nowy plac zabaw powstał w miejscu istniejącego tam wcześniej, ale już zniszczonego obiektu.

- Teren na którym urządzono plac jest dosyć duży i nie w pełni wykorzystany. Stąd pomysł, aby zainstalować tam urządzenia zabawowe” - mówi Piotr Ciechacki, kierownik Referatu Inwestycji i Infrastruktury w Urzędzie Miejskim w Człuchowie.

Wyposażenie obiektu wykonano w całości z elementów stalowych i kompozytowych. Jego trwałość powinna być zatem większa niż placów wykonywanych z elementów drewnianych. To obiekt ogrodzony. To nie koniec tego typu inwestycji w mieście – zapowiada Ciechacki. Najprawdopodobniej jeszcze przed wakacjami kolejny, nowy plac zabaw i siłownia plenerowa staną przy ulicy Jacka i Agatki. Będzie to duży obiekt zlokalizowany przy istniejącym już tam trakcie spacerowym na wysokości ulicy Jeziorańskiego. W kwietniu Ratusz ogłosi przetarg na wykonanie tego zadania.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania