KOLEJNA ZMIANA ORGANIZACJI RUCHU W CZŁUCHOWIE

Kończą się prace związane z modernizacją sieci kanalizacyjnej w ciągu ulicy przy Placu Bohaterów. Od przyszłego tygodnia drogowcy przeniosą się na ulicę Szczecińską przy Sądzie Rejonowym. Oznacza to, że przejazd tym fragmentem drogi będzie mocno utrudniony.

W tej chwili na Placu Bohaterów trwają już ostatnie prace. Drogowcy odtwarzają tam nawierzchnię asfaltową. Odcinek ten niebawem zostanie ponownie udostępniony dla ruchu kołowego.

Nie oznacza to jednak, że przejazd tą ulicą będzie swobodny, bo prace przeniosą się teraz kilkadziesiąt metrów wyżej, na ulicę Szczecińską - w pobliże wejścia do budynku Sądu Rejonowego.

- Niedogodności związane z zamknięciem ulicy Szczecińskiej potrwają do września – informuje Piotr Ciechacki z Urzędu Miejskiego w Człuchowie.

Pierwotnie planowano wprowadzenie na tym odcinku ruchu wahadłowego, lecz rozmiar prac wykluczy najprawdopodobniej na jakiś czas taką możliwość. Dlatego najbezpieczniej będzie omijać tę część miasta jadąc ulicą Sobieskiego, Średnią, Batorego i Zamkową. Do Placu Bohaterów dojechać będzie można ulicą Wyszyńskiego i Długosza. Od września – wymiana rur pod jezdnią rozpocznie się w ciągu ulicy Traugutta. 

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania