KOLEJNA OTWARTA STREFA AKTYWNOŚCI W CZŁUCHOWIE

Czynna jest już OSA przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Człuchowie. To kolejna Otwarta Strefa Aktywności uruchomiona w mieście. Pozostałe znajdują się w parku przy Zamku Krzyżackim, w kompleksie  OSiR nad jez. Rychnowskim oraz na osiedlu Wazów i osiedlu Witosa.

Nowo otwarty obiekt jest największym i najnowocześniejszym w Człuchowie. Został on zbudowany w tak zwanym wariancie rozszerzonym.

- Oznacza to, że oprócz urządzeń siłowni plenerowej, urządzony został także plac zabaw dla dzieci wraz z ogrodzeniem – mówi Tomasz Kowalczyk, zastępca burmistrza Miasta Człuchów.

Budowa Otwartej Strefy Aktywności przy ulicy Szkolnej kosztowała 132 tysiące złotych. 50 tysięcy stanowiło dofinansowanie z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Obiekt jest ogólnodostępny. Można z niego korzystać przez całą dobę. Obecnie w Człuchowie są już 4 siłownie plenerowe i 15 placów zabaw.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania