JUŻ W SOBOTĘ XII EDYCJA – CZW RAP NIGHT

Krajowa czołówka artystów gatunku rap i hip-hop znowu pojawi się w Człuchowie. Już w najbliższą sobotę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji odbędzie kolejna edycja CzW Rap Night. Początek o godzinie 18.00.

- Jak zwykle staramy się o to, aby było mnóstwo gwiazd tego rodzaju muzyki – zapowiada Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. W tym roku na scenie pojawią się między innymi: Szpaku, Małpa, Major SPZ i inni. To wydarzenie adresowane nie tylko do młodych ludzi. Również dorośli miłośnicy rapu i hip-hopu powinni znaleźć coś dla siebie. CzW Rap Night jest organizowana w Człuchowie już po raz dwunasty. Jedną z atrakcji towarzyszących ma być graffiti, malowane na oczach publiczności. Gotowy obraz będzie pamiątką po tegorocznej edycji imprezy.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania