Medale

JUBILEUSZE 50-LECIA MAŁŻEŃSTWA

Aż trzy pary świętowały w tym tygodniu w Człuchowie jubileusz 50-lecia małżeństwa. Z tej okazji jubilaci otrzymali od Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej okolicznościowe medale. Były też kwiaty, upominki i życzenia od władz miasta.

Pierwszą z par byli Państwo Krystyna i Edmund Koronkowie. Ich uroczystość odbyła się z jednym z człuchowskich lokali. Państwo Krystyna i Roman Chorzępowie medale odebrali w człuchowskim Urzędzie Stanu Cywilnego. Uroczystość odbyła się 24 czerwca – dokładnie w 50 rocznicę ich ślubu. Trzecią parą świętującą złote gody byli Państwo Wiesława i Jan Szmaglinscy. Ich uroczystość również odbyła się w człuchowskim Ratuszu. Wszystkim parom życzymy kolejnych wspólnych 50-ciu lat w zdrowiu i pomyślności.

Nota prawna: Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.