gra miejska

GRA MIEJSKA Z HISTORIĄ W TLE

W roku stulecia Bitwy Warszawskiej Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie organizuje historyczną grę miejską. Do udziału w zabawie zapraszana jest nie tylko młodzież szkolna, ale również dorośli. Wystarczy mieć ze sobą smartfon z dostępem do Internetu.

Gra miejska będzie wirtualną podróżą w świat historii. Jej uczestnicy dostaną zadania, które wędrując po mieście będą musieli rozwiązać. Tematem gry będzie przedwojenny Człuchów osadzony w fabule Bitwy Warszawskiej z 1920 roku.

- Osoby, które wezmą udział w naszej zabawie otrzymają ciepły posiłek oraz drobny upominek – zapowiada Karolina Baranowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie.

Wydarzenie odbędzie się w sobotę (17.10). Start o godzinie 11.00. Zbiórka uczestników przy fontannie na Rynku Miejskim. Ze względów organizacyjnych obowiązują wcześniejsze zapisy chętnych. Zgłoszenia przyjmowane są w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Człuchowie osobiście, telefonicznie 59 83 41 116 lub mailowo bibliotekaczlatwp [dot] pl ().

Akcja „Kadr 1920. Powrót do przeszłości” jest realizowana w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa”.  

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania