Plakat Gra Miejska Balladyna

GRA MIEJSKA NA NARODOWE CZYTANIE

Do udziału w grze miejskiej opartej na motywach dramatu Juliusza Słowackiego „Balladyna” – zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Człuchowie. Wszystko to odbędzie się 5 września w dniu Narodowego Czytania.

W tym roku święto polskich lektur będzie wyglądało nieco inaczej. Uczestnicy zabawy spotkają się przed biblioteką, skąd wyposażeni w odpowiednie instrukcje wyruszą w wędrówkę po mieście. „Zadaniem uczestników zabawy będzie poruszanie się przy użyciu mapy pomiędzy poszczególnymi punktami kontrolnymi. Tam będzie trzeba wykonać nieskomplikowane zadania” – mówi Karolina Baranowska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Człuchowie. W zabawie nie będzie ani wygranych, ani przegranych. Na koniec wszyscy zostaną zaproszeni na wspólny poczęstunek.

Ze względów organizacyjnych do udziału w zabawie trzeba będzie się wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są osobiście, telefonicznie lub mailowo w bibliotece. W wydarzeniu mogą brać udział całe rodziny. Start uczestników gry miejskiej – sobota – godzina 11.00, sprzed budynku biblioteki przy ulicy Szczecińskiej.

Plakat Gra Miejska Balladyna

Nota prawna: Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania