FERIE Z MIEJSKIM DOMEM KULTURY

Zajęcia modelarskie i plastyczne, teatralne gry i zabawy, kino – to tylko niektóre z atrakcji oferowanych na tegoroczne ferie zimowe przez Miejski Dom Kultury w Człuchowie. Wszystkie zajęcia będą otwarte.

- Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie – zapewnia Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. - Zajęcia będą w pracowniach gier i zabaw, w pracowni modelarskiej, plastycznej, będzie można też pośpiewać, pohaftować, będzie można zatańczyć zumbę, będzie także spektakl teatralny – dodaje dyrektor.

Finałem tegorocznej akcji ferie będzie bal na zakończenie ferii. Odbędzie się on w piątek (24.01) o godzinie 10.00. Zajęcia warsztatowe prowadzone są codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 – 13.00.

Ważne! W tym roku ze względu na remont obiektu domu kultury przy ulicy Traugutta, wszystkie zajęcia prowadzone są w tymczasowej siedzibie placówki – przy ulicy Szkolnej. To budynek byłego gimnazjum. Wejście – od strony stadionu.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.

Pliki do pobrania