DZIEŃ DZIECKA W CZŁUCHOWIE

Festyn rodzinny z piosenką i zabawami – taką formę spędzenia Dnia Dziecka proponuje w tym roku Miasto Człuchów. W sobotę 1 czerwca o godzinie 16.00 na Rynku rozpocznie się wielka impreza dla naszych najmłodszych mieszkańców. Wskazane jest aby przyszli oni wraz z rodzicami.

Główną atrakcją będzie kolejna edycja Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. „Zakładamy, że przyjedzie do nas jak zwykle liczna grupa wokalistów i zespołów z różnych stron kraju” – mówi Adam Bondarenko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Człuchowie. Eliminacje do koncertu laureatów rozpoczną się o godzinie 10.00 w sali MDK. Sam koncert laureatów i wręczenie nagród rozpocznie się o godzinie 17.00 na Rynku.

Od 16.00 natomiast w tym samym miejscu ruszy piknik plenerowy pod hasłem „Żyj zdrowo”. To wspólna inicjatywa Klubu Abstynenta „Krokus”, Komisji ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i Miejskiego Domu Kultury.

Wśród atrakcji: lepienie garnków, dmuchane zamki, konkursy i animacje dla dzieci. Wydarzenie będzie otwarte dla wszystkich.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE

 

Fotografie i dźwięki są do pobrania na stronie urzędu: www.czluchow.eu

Nota prawna:

Miasto Człuchów jako właściciel praw autorskich, udziela zgody na nieodpłatne wykorzystanie i publikację tekstów, fotografii i plików dźwiękowych dostępnych na naszej stronie internetowej. Licencja obejmuje wykorzystanie treści i plików w całości lub we fragmentach.