dzień dziecka z pociągiem specjalnym

DZIEŃ DZIECKA NA DWORCU W CZŁUCHOWIE

Animacje i zabawy nie tylko dla dzieci, ale także dla całych rodzin czekały na tych, którzy 1 czerwca przed południem przyszli na człuchowski dworzec. Zorganizowano tam festyn z okazji Dnia Dziecka.

Największą atrakcją imprezy był przejazd pociągiem specjalnym, który przewiózł tłumy człuchowian do Czarnego i z powrotem. Po powrocie na stację w Człuchowie rozpoczął się rodzinny festyn z licznymi atrakcjami. Była wystawa pojazdów policji i straży pożarnej, animacje dla dzieci, wstępy artystyczne oraz poczęstunek dla uczestników zabawy. W trakcie imprezy można było także zwiedzać człuchowską Izbę Tradycji Kolejnictwa, a także wejść do kabiny prawdziwej lokomotywy.

W organizację tego dnia pod patronatem Burmistrza Człuchowa włączył się Miejski Dom Kultury, firmy, instytucje i organizacje pozarządowe, m.in.: Klub Abstynenta „Krokus”, człuchowski oddział Chojnickiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei, Człuchowskie Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, OSP w Mosinach, Stowarzyszenie Nasz Wspólny Szpital, Człuchowskie Forum Samorządowe, Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie, PCPR, Rola, Goodvalley, Restauracja Burger i Schabowy.

URZĄD MIEJSKI W CZŁUCHOWIE